Bratislavský týždeň dobrovoľníctva sa blíži

V septembri sa uskutoční druhý ročník Bratislavského týždňa dobrovoľníctva, konkrétne v termíne 16.- 22. septembra 2016 v celom Bratislavskom kraji. Je to priestor na predstavenie organizácii, ako aj oslovenie nových dobrovoľníkov a vzájomné stretnutia. Vŕba ani tento rok nebude chýbať a môžete nás nájsť pri viacerých aktivitách. Konkrétne piatok 16.9. a pondelok 19.9. od 9:00 do 17:30 bude Zbierka materiálu a kníh pre aktivity s pacientmi. Tieto dni môžete priniesť rôzne veci, ktoré využívame pri činnosti s pacientmi – materiál na prípravu kávy a čaju, kreatívne potreby,  či knihy.

Sobotu 17.9. 10:00-15:00 bude Trh dobrovoľníctva, kde medzi viacerými organizáciami budeme v Starej tržnici prezentovať našu činnosť. Môžete sa pozrieť na to, aké aktivity realizujeme s pacientmi, dozvedieť sa bližšie informácie, či zoči-voči stretnúť našich dobrovoľníkov a dobrovoľníčky.

A napokon 21.9. o 17:30 sa uskutoční Infostretnutie pre záujemcov o dobrovoľníctvo. Ak teda spĺňate podmienky pre uchádzačov a chceli by ste sa  k nám pridať, neváhajte prísť. Bližšie informácie o programe jednotlivých dní, ako aj celkovo o Bratislavskom týždni dobrovoľníctva nájdete na www.nadobro.sk