Nakupujte cez Dobromat!

dobromatAk radi nakupujete cez internet, aj tu je spôsob, ako nás podporiť a pritom Vás to nebude stáť ani 1 cent navyše.  Ako to funguje?

Pridajte si do prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat. Pomocník Vám pri návšteve internetového obchodu pripomenie, že nás môžete svojim nákupom podporiť.

Ak si nepridáte pomocníka, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku http://dobromat.sk. Na stránke vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť a našu organizáciu – Dobrovoľnícka skupina Vŕba. Stránka Vás presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť.

Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod dobromatu províziu. Následne ju dobromat pošle na náš účet a my ju použijeme na našu činnosť.

Cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez dobromat alebo priamo cez stránku obchodu. To, že pôjdete cez dobromat, Vás nestojí nič navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu. V praxi to teda znamená, že vy nezaplatíte nič nad rámec vášho nákupu, ale vybraný obchod prispeje určitou sumou za vás.

Na akékoľvek otázky radi odpovieme. Kontaktujte nás! 

ĎAKUJEME za Vašu priazeň a podporu našich aktivít! Vďaka Vám môžeme robiť to, čo robíme.