Galéria

Cestovateľský večer – Misia India ( júl 2017)

Cestovateľský večer o Indii, alebo ako India prišla na Radiológiu Aspoň na pár chvíľ sme sa s pacientmi preniesli do exotickej Indie. O živote, kultúre, jedle a mnohom zaujímavom nám prišla porozprávať sr. Subhani – indická sestra žijúca na Slovensku.

(foto: Gabriela Šunderlíková)

Tvorivé dielne ( január 2017)

Ako to niekedy môže vyzerať v našich tvorivých dielňach, alebo kluboch s našimi dobrovoľníčkami.

(foto: Erika Hudcovičová)

Koledovanie  (december 2016)

Aj v roku 2016 prišli naši dobrovoľníci rozozvučať srdcia pacientov a chodby OÚSA svojimi koledami, úsmevmi, dobrotami a malými darčekmi .

(foto: Katka Rafajová)

Návšteva hospicu sv. Alžbety v Brne (október 2016)

Spolu s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami sme na jeseň navštívili hospic sv. Alžbety v Brne, kde sa pacientom tiež venujú dobrovoľníci. Niekoľko fotiek z našej návštevy si môžete pozrieť tu.

(foto: MM)

Bratislavský týždeň dobrovoľníctva 2016

16.-22. septembra sa konal Bratislavský týždeň dobrovoľníctva, ktorého sa zúčastnila aj Vŕba. Tu je niekoľko fotiek zo sobotného Trhu dobrovoľníctva, kde sme spolu s inými organizáciami šírili info o dobrovoľníctve a ukážka zo Zbierky materiálu pre aktivity s pacientmi.
(foto: MM)

Letná večera alebo ako sme spolu ukončili dobrovoľnícky rok (jún 2016)

Každoročne sa pred letom  stretávame spolu s našimi dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami, aby sme spolu strávili príjemný čas pri večeri. Tu je pár fotiek, ktoré zachytili tohtoročnú atmosféru.
(foto: IR)

Cestovateľské rozprávanie – Everest Trek (máj 2016)

Dobrovoľník Maroš sa prišiel podeliť so svojimi cestovateľskými zážitkami z Nepálu  a na oddelení rádiológie A v OÚSA porozprával o svojej ceste pod Everestom.
(foto: Erika Hudcovičová)

Veľkonočné drôtikovanie (marec 2016)

Pred Veľkou nocou pripravila dobrovoľníčka Alena malý workshop pre pacientky, kde ich naučila ako zdobiť vajíčka drôtom.
(foto: Erika Hudcovičová)

Koledovanie v OÚSA 2015 (december 2015)

Ako každý rok, aj teraz sme v decembri pred Vianocami zorganizovali Koledovanie v OÚSA. Navštívili sme viaceré oddelenia a pacientom a pacientkam sme zaspievali vianočné koledy, doniesli drobné darčeky  a priniesli kúsok predvianočnej atmosféry…
(foto: Ivka Hevesi)

Video 10 rokov DS Vŕba (2013)

Lepšie ako dvakrát počuť (resp. čítať) je raz vidieť… Preto pri príležitosti 10 rokov DS Vŕba sme v roku 2013 natočili video o našej činnosti.